Zaufali nam

Zobacz, jak wielu Pracodawców dba o dobre samopoczucie swoich pracowników

Provident Polska

Fitqbe świetnie sprawdza się w naszej firmie. Zauważyłam znaczny wzrost aktywności fizycznej u kolegów i koleżanek z pracy. Często tworzymy rywalizacje wewnętrzne, w których nagrodą są np. masaże w biurze lub bilety do kina. Spalamy kalorie również na szczytne cele. Platforma daje nam również możliwość tworzenia wydarzeń związanych z życiem firmy: eventy, wyjazdy, jubileusze, itp. Dzięki temu możemy również lepiej się poznać. Fitqbe motywuje nas do uprawiania sportu, co łączy się z poprawą naszego samopoczucia, zdrowia oraz większego zaangażowania w pracy.

Olga Chorzewska, HolidayCheck

Content Quality & Wellbeing Manager

W.P.I.P. to firma rodzinna zarządzana w oparciu o zdefiniowany kodeks wartości, co zapewnia właściwą orientację biznesową i stabilność rozwoju. Budujemy wśród pracowników kulturę odwagi i otwartości. Platforma Fitqbe pomaga nam realizować te cele dając pracownikom impuls do aktywności fizycznej i zdrowego współzawodnictwa. Fitqbe angażuje do działania i tworzy społeczności, tym samym skutecznie wspiera nawiązywanie relacji i współpracy pomiędzy pracownikami.

Jacek Mikiewicz, WPIP

Strategy and Marketing Director

Jako firma dbamy o samopoczucie i komfort naszych pracowników. Fitqbe świetnie wpisuje się w naszą strategię. Przy pomocy aplikacji zachęcamy zespół JLL do aktywnego spędzania czasu, dbałości o zdrowie, integracji oraz pozytywnej, sportowej rywalizacji.

Anna Wasilewska-Dabek

Communications Manager Poland&CEE at JLL

Narzędzie jakim jest Fitqbe pozwoliło nam w większym stopniu zaangażować pracowników w życie firmy. Poprzez osiąganie swoich celów sportowych nasi pracownicy uczą się jak dążyć do swoich celów zawodowych. Fitqbe jest doskonałym narzędziem, które pozwala zmotywować pracowników do bycia lepszą wersją siebie, co w znaczącej mierze przekłada się na nasz wynik finansowy. Polecamy Fitqbe każdemu pracodawcy, który poszukuje nowych, ciekawych benefitów pozapłacowych dla swoich pracowników.

Adam Jabłoński

Board Member at Country Manager Mediaplanet Publishing House Sp z o. o.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), czytaj więcej.