System kafeteryjny

Innowacyjny system kafeteryjny

Systemy kafeteryjne są obecnie nieodzownym elementem pakietów benefitów pozapłacowych firm – cenionym i chętnie wykorzystywanym przez pracowników.
System kafeteryjny platformy FITQBE to rozwiązanie unikalne wychodzące daleko ponad dostępne na rynku standardy.

Jak to działa?

System kafeteryjny FITQBE to miejsce, gdzie pracownicy mają wolny wybór. Dzięki tej funkcji motywujesz ich do bycia aktywną częścią społeczności firmowej i wynagradzasz za zaangażowanie zapewniając im miesięczne budżety na zakupy.
Platforma zachęca pracownika do aktywnego trybu życia i uczestniczenia w codziennej integracji z innymi pracownikami. Za spalone kalorie pracownik otrzymuje punkty, które pozwalają mu zdobyć ustalony przez pracodawcę budżet i wydanie go na wiele różnych sposobów.

Pełen wachlarz benefitów 

Nasz system kafeteryjny budujemy dla firm i dzięki firmom, które z nas korzystają.  Chcemy spełniać oczekiwania Twoich pracowników, dlatego badamy ich potrzeby, a w odpowiedzi podpisujemy partnerstwa z kolejnymi firmami. 

Fundacje
KULTURA I ROZRYWKA
Sport
RESTAURACJE I CATERING
Odzież
Suplementy i odżywki
Zdrowie i medycyna

Daj pracownikom wolny wybór. Motywuj i wynagradzaj za zaangażowanie!

1

Ustal budżet

2

Stwórz wyzwania

3

Monitoruj i zarządzaj

Nasza kafeteria składa się z 3 elementów. Ty decydujesz, z którego chcesz skorzystać. Zmiany dokonujesz w każdym momencie. 

Vouchery

24h na dobę Twoi pracownicy mogą skorzystać z dostępnych benefitów i zrealizować je natychmiastowo.

CSR

Bądź innowacyjny. Dzięki tej funkcji dasz pracownikom możliwość przekazywania uzbieranych złotówek na szczytne cele, kontrolując w pełni swoje budżety. To Ty ustalasz dolną i górną granicę kwoty, którą może przekazać pracownik.
Masz możliwość samodzielnego dodawania fundacji czy innych szczytnych celów. Twoi pracownicy mogą zaś w prosty sposób proponować miejsca, na które chciałby przekazać środki, oczekując na Twoją akceptację.

Gratyfikacja finansowa

Organizujesz akcje Bike2Work? Chcesz płacić realną gotówką pracownikom za aktywność sportową? Jeśli skorzystasz z tej opcji, Twoi pracownicy będą mogli zgłaszać chęć otrzymania uzbieranych środków. Ty zaś otrzymujesz dostęp do automatycznych i prostych raportów osób i kwot, trzymając pełną kontrolę nad budżetami.

Nasi partnerzy

Jesteśmy oficjalnym Partnerem Corporate Wellness firmy Garmin

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), czytaj więcej.