Well-being i grywalizacja

Platforma FITQBE to wielofunkcyjne narzędzie


Well-being w pracy to skuteczny system benefitów pracowniczych, które budują zaangażowanie pracowników, satysfakcję z pracy i ich lepsze samopoczucie. Wykorzystywanie elementów grywalizacji w firmie jest jednym z elementów pracowniczej strategii well-beingowej, który przez wsparcie kondycji psycho-fizycznej pracowników ma istotny wpływ na ich zdrowie, motywację i relację z marką pracodawcy.

 

FITQBE to platforma well-beingowa, która wykorzystuje system grywalizacji do skutecznej budowy zintegrowanego programu benefitów pozapłacowych.

Tablica aktywności

To miejsce, na którym pojawią informacje o aktywnościach w Twojej firmie. Treningi, zdjęcia, artykułu z grup tematycznych, Twoje wydarzenia, rywalizacje oraz komunikaty w formie postów. Zobaczysz tu również automatyczne podsumowanie miesiąca aktywności w Twojej firmie.

Rywalizacje

Budujemy zaangażowanie wprowadzając do firmy grywalizację. Fitqbe daje Ci możliwość tworzenia wewnętrznych rywalizacji publicznych i prywatnych, między działami w strukturze firmy lub samodzielnego grupowania się w zespoły. Jest to proste narzędzie do tworzenia akcji:„Bike2Work”, wprowadzenia zdrowej rywalizacji sportowej z nagrodami lub akcji, której celem jest wsparcie szczytnego celu. Możesz wdrożyć naszą pełną platformę albo skorzystać jedynie z funkcji sportowej rywalizacji na kilka miesięcy.

Grupy i wydarzenia

Grupy – Twórz grupy tematyczne i zapraszaj osoby lub konkretne działy. Przekazuj informacje, wymieniaj się doświadczeniem. Grupy to również baza wiedzy od specjalistów współpracujących z Fitqbe, czyli ciekawe artykuły odnośnie zdrowia i sportu. Miejsce gdzie każdy znajdzie cenne rady jak żyć zdrowiej, podane w prosty i przystępny sposób przez osoby z doświadczeniem w przekazywaniu wiedzy.
Wydarzenia – Przenieś rzeczywistość do on-line i usprawnij komunikację. W prosty sposób twórz wydarzenia, zapraszaj zainteresowanych i zbieraj informacje o uczestnikach. Następnie badaj ocenę satysfakcji, zbieraj komentarze, Twórz galerie zdjęć. Wydarzenia to również archiwum dla Twoich działań wewnątrzfirmowych, które nie zostaną zapomniane.

Rankingi i statystyki

Poznaj swoich pracowników i ich preferencje. Dowiedz się jakie aktywności lubią najbardziej i koordynuj działania prozdrowotne.
Statystyki dają Ci wiedzę o poziomie aktywności w Twojej firmie, a pracownikom możliwość sprawdzania swoich dokonań, poznania innych pracowników oraz porównywania ich z innymi.

Raporty uczestników

Zapomnij o ręcznym raportowaniu skuteczności Twojego projektu. Fitqbe daje Ci dostęp do wielu raportów, takich jak lista aktywnych osób, poziom wykorzystania budżetu w systemie kafeteryjnym oraz lista osób, które chcą przekazać środki na szczytny cel, spieniężyć lub tych, którzy wygenerowali vouchery w systemie kafeteryjnym. Możesz również otrzymać automatyczny raport partycypacji działów czy oddziałów, aby w prosty sposób dzielić koszty. Wszystkie raporty wygenerujesz jednym kliknięciem do pliku Exel.
Automatyzuj aktualne działania integracyjne, zarządzaj nimi z poziomu jednej platformy i rozwijaj o kolejne elementy. Wszystko to z minimalnym wkładem Twojego czasu.

Skontaktuj się z nami +48 728 341 168 | office@fitqbe.com

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), czytaj więcej.