Jestem pracownikiem

Sport, wyzwania i świetne okazje w systemie zniżek pracowniczych to właśnie oferuje platforma FITQBE. Poznaj  unikalne rozwiązanie wśród platform benefitów pozapłacowych dla pracowników. Lubisz sport i współzawodnictwo? Nasza platforma nagradza każdy twój sportowy wysiłek, umożliwia  budowanie społeczności i inspirowanie innych. Mamy też porady ekspertów i unikalne oferty w systemie kafeteryjnym. Poznaj nowość wśród platform wspierających zdrowie i well-being pracownika.

Tablica aktywności

Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w Twojej firmie.

Znajdziesz tu informacje o nadchodzących wydarzeniach, tworzonych rywalizacjach, nowych artykułach w grupach, ważne komunikaty od pracodawcy oraz upublicznione aktywności sportowe swoich kolegów z pracy, a wraz z nimi „lajki” i komentarze.

Grupy i wydarzenia

Twórz grupy tematyczne lub zostań członkiem istniejących. Fitqbe to ogromna baza wiedzy i artykuły pisane przez specjalistów zajmujących się na co dzień zagadnieniami zdrowia i sportu. Nieważne czy jesteś zaawansowanym sportowcem, czy osobą, która szuka inspiracji, grupy to miejsce tworzone przez Ciebie i dla Ciebie. Ty decydujesz, kto widzi zawartość Grup.

Sprawdź co się dzieje, dzięki Wydarzeniom. W prosty sposób umawiaj się na trening, bieg miejski, mecze czy inne wydarzenia, którymi chcesz dzielić się z innymi. Uzyskasz możliwość błyskawicznej komunikacji Twojego wydarzenia, listę osób partycypujących, możliwość synchronizacji z Twoim prywatnym i służbowym kalendarzem oraz miejsce na fotorelacje i dyskusję.

System kafeteryjny

To miejsce, gdzie znajdziesz wolność wyboru. Twój Pracodawca określa miesięczny budżet na Twoje zakupy, a Ty decydujesz na co je przeznaczysz. Bilet do kina, voucher do sklepu internetowego lub na opiekę trenerską, a może chciałbyś przekazać środki na szczytny cel? Wszystko znajdziesz w jednym miejscu, 24h na dobę.

Rywalizacje

W Fitqbe otrzymasz możliwość udziału w wielu rywalizacjach sportowych tworzonych przez Twojego pracodawcę. To również miejsce, gdzie w prosty sposób będziesz mógł tworzyć rywalizacje dla swoich koleżanek i kolegów w formie publicznej, prywatnej i międzyzespołowej. Czekać na Ciebie będą nagrody za miejsce na podium lub będziesz uczestnikiem akcji, której efektem będzie przekazanie środków na szczytny cel. Ty wybierasz co chcesz robić.

Integracja z aplikacjami

Nie musisz rezygnować ze swojej ulubionej aplikacji, zegarka ani opaski sportowej. W prosty sposób połączysz ją z Fitqbe, a każdy kolejny trening zostanie automatycznie pobrany i zaliczony do platformy.

Nie korzystasz z żadnej aplikacji sportowej? Nic straconego, możesz również monitorować swoje aktywności aplikacją Fitqbe na system Android i iOS.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), czytaj więcej.