Fitqbe i nuChapter – Partnerstwo dla zdrowia pracownika

październik 15, 2018

Z początkiem października 2018r Fitqbe i nuChapter podpisały umowę partnerską. W ramach podpisanego porozumienia usługi nuChapter zostaną udostępnione klientom platformy Fitqbe.

Fitqbe jako innowacyjna platforma benefitów pozapłacowych stale poszukuje partnerów, którzy pozwolą na uzupełnienie jej oferty usług well-beingowych. Misją firmy jest tworzenie narzędzia dającego przedsiębiorcom realny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne ich pracowników. W odróżnieniu od standardowych narzędzi oferujących świadczenia pozapłacowe działanie platformy Fitqbe oparte jest na mechanizmie gratyfikacji pracowników za ich zaangażowanie w inicjatywy sportowe i inne aktywności fizyczne oraz pasje pozazawodowe, które mają faktyczny, pozytywny wpływ na samopoczucie i zdrowie.

Firma nuChapter oferuje unikalne na polski rynku badanie stylu życia i pracy, które pozwala zdiagnozować jak nasze codzienne nawyki przekładają się naszą witalność, efektywność osobistą i ogólne samopoczucie. Z wykorzystaniem nowej technologii pomiarowej rytmu pracy serca, w dokładny sposób monitoruje się poziom stresu oraz regeneracji w ciągu doby. Kilkudniowa obserwacja pozwala na stworzenie indywidualnego planu zmiany nawyków poprawiających jakość życia i pracy. Poszczególne porady dobierane są indywidualnie, w zależności od możliwości fizycznych i czasowych badanej osoby.

„nuChapter idealnie pasuje do naszej marki, podobnie jak my promuje zdrowy styl życia oraz stawia na zrównoważony rozwój” mówi Tomasz Chaciński założyciel Fitqbe„Pracownik jest siłą napędową każdej firmy. Silny, zdrowy i zmotywowany personel to klucz do sukcesu.”

Usługa nuChapter jest kierowana przede wszystkim do pracowników szczebla menedżerskiego, którzy ze względu na wysoką odpowiedzialność i eksponowaną rolę pełnioną w organizacji są bardziej narażeni na stres i wypalenie zawodowe. Celem badania nuChapter jest lepsze zarządzanie stresem, poprawa regeneracji a przez to zwiększenie odporności na stres, produktywność oraz znalezienie najbardziej optymalnego programu zmiany nawyków dla badanego pracownika.

„nuChapter to innowacyjny projekt, który pozwala nam lepiej zrozumieć samych siebie – nauczyć się pielęgnowania nawyków, które sprzyjają naszemu zdrowiu i eliminacji tych, które są dla nasz szkodliwe. Nie zmienimy tempa w jakim żyjemy i presji, której na co dzień jesteśmy poddawani. Możemy jednak świadomie zarządzać nawykami tak, aby w optymalny sposób reagować na warunki otoczenia i wsłuchać się w wewnętrzne potrzeby naszego organizmu”mówi Edward Stanoch, współzałożyciel nuChapter.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), czytaj więcej.